Szkolenia

Na stronie ExcelKurs.pl znajdziesz darmowe lekcje zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Te dla początkujących pomogą Ci zrobić pierwsze kroki w Excelu i pokażą Ci jak stworzyć swoją pierwszą tabelę i wstawić swój pierwszy wykres. Z kolei te dla zaawansowanych nauczą Cię jak działają bardziej skomplikowane narzędzia oraz funkcje.

Jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do wszystkich lekcji które dla Ciebie przygotowałem (na poziomie początkującym lub zaawansowanym) to mam dla Ciebie dobre wieści. Wejdź na jeden z poniższych linków aby dowiedzieć się jak uzyskać dostęp do danego szkolenia.

Kurs Excel dla początkujących – jak sama nazwa wskazuje jest to kurs dla osób które chcą nauczyć się Excela od podstaw. Nauczysz się w nim jak tworzyć tabele i wykresy. Zobaczysz jak używać formatowania warunkowego i jak wstawiać podstawowe funkcje. Dowiesz się jak działają procenty i czas w Excelu. Szkolenie to zawiera wiedzę która się przyda każdemu kto szuka nowej lepszej pracy związanej z Excelem lub chce podnieść swoje kwalifikacje. Te samouczki pomogą również tym osobom co mają mieć wkrótce test z Excela w szkole lub na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kurs Excel dla zaawansowanych – zobacz to szkolenie jeśli chcesz dowiedzieć się jak tworzyć złożone arkusze danych. Zacznij pracować szybciej, efektywniej i skuteczniej w Excelu dzięki wiedzy zawartej w tym kursie. Naucz się jak działają zaawansowane narzędzia takie jak makra, tabele przestawne, konsolidacje tabel czy Solver. Zobacz jak używać funkcji tekstowych, logicznych, wyszukujących, liczbowych, sprawdzających, oraz dużo, dużo więcej…

Oba szkolenia są dostępne w formie elektronicznej. Oznacza to że można je pobrać na swój komputer i potem oglądać na swoim komputerze w swoim tempie. Kliknij na jeden z linków powyżej aby uzyskać więcej informacji.