Darmowe lekcje

Mam do zaoferowania dwa zbiory filmów które zawierają darmowe lekcje. Pierwszy zbiór pomoże Ci się nauczyć Excela od podstaw. Jest on skierowany dla osób początkujących które nigdy wcześniej nie używały tego programu. Drugi zbiór jest dla osób zaawansowanych które już sporo wiedzą o Excelu i chcą nauczyć się nowych sztuczek w tym programie.

Excel jest narzędziem używanym niemalże w każdej firmie oraz w wielu domach. Jest to program który pozwala tworzyć arkusze kalkulacyjne. Jest on używany przez księgowych, statystyków, analityków, programistów, maklerów oraz przez wielu innych osób. Aby spełnić oczekiwania pracodawców warto być obeznanym z Excelem. Brak znajomości Excela może sprawić że inni nas wyprzedzą na rynku pracy oraz może nas ominąć wiele możliwości na lepszą karierę. Tak więc warto nauczyć się Excela.

Excel dla początkujących

Kliknij w poniższy link aby przejść do zbioru lekcji które nauczą Ciebie Excela od podstaw. W tych filmach dowiesz się jak tworzyć tabele, formatować te tabele, wpisywać dane, wstawiać funkcje oraz wiele innych rzeczy. Kliknij tutaj:

Darmowe lekcje z Excela dla początkujących

Excel dla zaawansowanych

Kliknij w link poniżej aby przejść do lekcji które są dla osób zaawansowanych. Nauczysz się z nich narzędzi i funkcji które pozwolą Ci na napisanie bardziej złożonych arkuszy danych. Zaawansowana znajomość Excela sprawi że będziesz pracował szybciej i z większą skutecznością a to sprawi że uda Ci się więcej rzeczy zrobić w krótszym czasie. Kliknij tu aby przejść do samouczków dla zaawansowanych:

Darmowe lekcje z Excela dla zaawansowanych